rake-back.pl
reklama
karty

Rakeback: 30%

POKER TRYLLION

PokerTrylion.com jakiś czas temu przeszedł do sieci Everleaf Gaming. Jednocześnie oferta tego roomu została zdecydowanie bardziej uatrakcyjniona o ciekawe wyścigi z dobrymi nagrodami, dodatkowe turnieje, satelity do turniejów naziemnych. Szybko działa tez support, a oprogramowanie jest całkiem niezłe. W sieci Everleaf jest niski poziom graczy.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, nie przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Wypłata rakeback następuje gdy gracz zgromadzi 50$.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez Poker Trillion, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Oprogramowanie to jest bardzo dobrze przygotowane. Lobby nie jest atrakcyjne pod kątem wyglądu, ale podział ze względu na turnieje, rodzaje pokera, znacznie ułatwia wyszukiwanie, a do tego dodano jest zakładkę pod którą znajdziemy najbardziej popularne stoły. Jeżeli już wspomnieliśmy o wyglądzie to pod tym kątem świetnie wygląda stolik - zamiast avatarów mamy tu do wyboru sylwetki graczy, które zostały zdigitalizowane ze zdjęć. Cała grafika stołu zresztą prezentuje się bardzo dobrze, podczas gry słyszymy głos dealera. Oczywiście opcje w oprogramowaniu pozwalają na pewne modyfikacje ustawień, jest właściwie wszystko co graczowi potrzeba. Gra się bardzo przyjemnie, błędy w sofcie są szybko naprawiane.

Stoliki:

Oferowane gry to Holdem, Omaha Hi i Hi/Low, 7 card stud. Stawki na NL: od 0.05/0.10$ do 50/100$, PL 0.05/0.10$ do 2/4$, oraz FL 0.05/0.10$ do 40/80$.

pasek

Turnieje:

Ilość turniejów gwarantowanych nie jest zbyt duża, jest ich kilka dziennie. Odbywają się do nich także satelity. Rozgrywane są również turnieje kwalifikacyjne do imprez naziemnych w formie tzw. Steps czyli wygrywając dany satelitę przenosimy się na poziom wyżej. Tym sposobem można inwestując drobne dojść do świetnych wyników. W poker Trillion znajdziemy także codzienne freerolle.

Pozostałe promocje:

Liga Pokerowa - roczna pula nagród wynosi ponad 100 000$. Klasyfikacja prowadzona jest na bieżąco i wyłania turniejowe Top25 (te osoby zostaja nagrodzone) w danym miesiącu. Prowadzone jest tez podsumowanie roczne, którego zwycięzca otrzymuje pakiet na WSOP. By uczestniczyć w lidze i otrzymywać punkty należy grać w turniejach MTT gdzie ilość osób jest większa niż 30, a wpisowe większe niż 1$.

Freeroll o 2500$ - odbywa się raz w miesiącu i przeznaczony jest dla nowych graczy.

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://www.pokertrillion.com/?bonus=rakebackpl1

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 9/10

Wybór stołów/turniejów: 6/10

Rakeback: 7/10

Promocje: 7/10

Obsługa strony:

eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Everleaf Gaming

Sieć:Everleaf Gaming

Kontakt: support@pokertrillion.com + live czat

Minimalna wpłata: 20$

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski