rake-back.pl
reklama
karty

Rakeback: 30%

SUN POKER

SunPoker.com to znany wysokość ceniony room działający na oprogramowaniu firmy Cryptologic. Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty rakeback właśnie do tego pokoju - nie będziecie zawiedzeni. Przede wszystkim znajdziecie tu ogromną ilość ciekawych turniejów z dobrymi pulami gwarantowanymi, kilka rodzajów tychże turniejów, sporą liczbę stolików. Oprogramowanie ma sympatyczną grafikę wprowadzającą w dobry humor - by zagrać nie trzeba go ściągać, gdyż istnieje wersja instant. Sun oferuje ciekawe promocje. Znajdziemy tu między innymi pokerowe wyścigi, turnieje specjalne, możliwość wygrania wyjazdu na WSOP. Jest więc w czym wybierać. Na Sun Poker się nie zawiedziecie.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez Sun Poker, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Oprogramowanie nie jest zbyt często aktualizowane, ale tego nie wymaga. Na stołach można grać w funtach, euro lub dolarach. Lobby jest w miarę przejrzyste, a podział gier ułatwia szukanie tych interesujących. Dodatkowo obok turniejów umieszczono oznaczenia sugerujące czy jest to turniej thunder, headhunters, za punkty itd. Opcje w lobby widoczne są u góry, oprócz opcji dotyczących gry można też zobaczyć klasyfikacje HH, turniejowe itd. Można też zobaczyć historię naszych rozdań, przejść do pomocy. Grafika jest wyraźna i wykonana poprawnie. Oprogramowanie chodzi płynnie na każdym komputerze. Dostępne są mini-stoliki, których możemy otworzyć aż 16.

Stoliki:

Wśród odmian pokera, które można spotkać na stołach jest Holdem, Omaha (także Hi-Low), Stud, 5 Card Draw, 1 on 1, Holdem Blackjacka. Stawki No-Limit rozpoczynają się od 0.03£ / 0.06£ aż do 100£/200£. Stawki FL od 0.05£/0.10£ do 600£/1200£, a stawki PL 0.15£/0.25£ do 5£/10£.

pasek

Turnieje:

Wybór turniejów jest bardzo duży. Począwszy od turniejów gwarantowanych o nagrodach do kilkudziesięciu tysięcy funtów aż do turniejów freeroll, turniejów punktowych (za pomocą, których można pojechać na turnieje naziemne), aż do szerokiej gamy sit&go. Duża różnorodność istnieje wśród rodzajów turniejów, ale nie tylko ze względu na możliwość gry w Holdema czy Omahe, ale również w specyficznych turniejach jak Headhunters (gdzie dostaje się określoną kwotę za wyeliminowanie gracza), Duel (turnieje Heads-Up), Holdem Blackjack (oczko z zasadami licytacji jak Holdem), Thunder (krótszy czas na podjęcie decyzji), Hour Tournament (turnieje trwające godzinę). Jak widać wybór jest ogromny, a największym plusem są bardzo częste turnieje gwarantowane.

Pozostałe promocje:

Bonus powitalny 250£ - za każde 166 punktów MPP uwalniane jest 10£. Cały bonus uwolni się po zgromadzeniu 5000 punktów. Bonus jest ważny 30 dni od depozytu.

Dla początkujących graczy codziennie darmowe turnieje (freeroll)

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://www.sunpoker.com/index.asp?ID=236709&PID=0

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 7/10

Wybór stołów/turniejów: 9/10

Rakeback: 8/10

Promocje: 8/10

Obsługa strony:

eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Cryptologic

Sieć:Cryptologic

Kontakt: support@sunpoker.com + live czat

Minimalna wpłata: 20$

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski