rake-back.pl
Banner 728x90
reklama
karty

Rakeback: 30%

POKER HEAVEN

Pokerheavn.com to ciekawy room operujący w sieci Bossmedia. Oferuje bardzo wiele swoim graczom, począwszy od rzeczy "około pokerowych" jak telewizja pokerowa, poprzez naprawdę dobre turnieje gwarantowane (miesięczna pula nagród to około 3 miliony euro), turnieje darmowe dla VIP-ów, aż do bardzo dobrego oprogramowania.

więcej...

pasek
karty

Rakeback: do 30%

PARADISE POKER

Paradise Poker należy do sieci Bossmedia. Paradise Poker jest częścią firmy Sportingbet, większość graczy przechodzi z zakładów sportowych, dlatego niektórzy gracze prezentują dość niski poziom

więcej...

pasek
karty

Rakeback: 30%

PKR

PKR to pokój pokerowy, który zrobił właściwie krok milowy jeżeli chodzi o oprogramowanie, które jest w pełni trójwymiarowe. To w oczywisty sposób uatrakcyjnia grę oraz czyni ją bardziej realistyczną.

więcej...

pasek
karty

Rakeback: do 30%

24h Poker

24h Poker jest to główny pokój pokera z sieci 24H Network, który w swojej ofercie ma rakeback do 30%. Dla swoich graczy oferuje darmowe turnieje (freerolle), bonusy oraz atrakcyjny sklep VIP, gdzie gracze mogą wymieniać swoje punkty na gadżety między innymi czapki, koszulki, telewizory LCD, konsole do gier, gry, itp. Punkty VIP gracze mogą wymieniać na udział w specjalnych turniejach z dużymi nagrodami.

więcej...

pasek

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007-2014 rake-back.pl

polski