rake-back.pl
Banner 728x90
Promocje

W tym dziale będziemy zamieszczali ciekawe promocje rakeback oraz bonusowe. Również w mniejszym stopniu chcemy informować was o dobrych i godnych uwagi promocjach związanych z darmowymi turniejami (freerolle). Dla wszystkich początkujących graczy: freeroll - to darmowy turniej, w którym każdy gracz może zagrać za darmo. Są również freerolle, w których mogą zagrać wyłącznie gracze posiadający odpowiednią liczbę punktów pokerowych. Jeżeli macie informacje o ciekawych promocjach nie tylko związanych z rakeback i chcecie podzielić się nimi z innymi graczami. Możecie przysłać taką informacje o promocji do nas, a my ją zamieścimy w naszym serwisie.

pasek
karty

World Heads-up Poker Championship 2007

Celeb Poker wysyła graczy na mistrzostwa Heads-up, które odbędą się między 21 a 29 Maja 2007

Turniej odbędzie się w Casino Barcelona w Hiszpanii. Nagroda jaką możesz zdobyć to $4,900, w tym 2,500€ wpisowego oraz koszty podróży i zakwaterowania. Wygraj wspaniałe wakacje i pięknym mieście Barcelona.

Satelity codziennie, zawsze za 15 min pełna godzina $2+0.2

500$ VIP Freeroll

Każdego miesiąca Celeb Poker organizuje tylko dla Polskich graczy Freeroll z pulą nagród 500$. Aby wziąć w nim udział w poprzednim miesiącu należy osiągnąć poziom rake contribution (prowizji) minimum 500.

pasek

Liga VIP

Teraz sam możesz wybrać swoje wymarzone nagrody. Zdobywcy pierwszych pięćdziesięciu miejsc otrzymają specjalne vouchery o łącznej wartości 8.000€, a wartość poszczególnych voucherów uzależniona będzie od miejsca, jakie gracz zajmie w Lidze VIP. Każdy z nich wymienić można będzie na jedną lub wiele nagród. Do wygrania są m.in.: samochody Peugeot oraz Fiat, skutery, telewizory, kina domowe, notebooki, palmtopy, monitory LCD, iPody, konsole Playstation, sety pokerowe, przenośne pamięci flash, aparaty i kamery cyfrowe, koszulki i czapeczki

Co ważne, nie musisz wydawać całej wartości vouchera w ciągu miesiąca. Możesz wydać tylko część jego wartości lub zbierać vouchery tak długo, aż będziesz mógł zamówić upatrzone przez siebie nagrody.

Klasyfikacja jest prowadzona automatycznie na podstawie liczby zdobytych przez gracza punktów VIP. Do comiesięcznej Ligi liczą się wszystkie punkty VIP zdobyte od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, bez względu na to, czy w dniu zamknięcia klasyfikacji wciąż znajdują się one na koncie gracza. Przez cały ten okres możesz więc korzystać ze swoich punktów VIP tak, jak dotąd, np. wykorzystywać je jako wpisowe w turniejach I4 Poker I to nie tylko z tych, które zdobywałeś na platformie B2B, bo teraz możesz wykorzystać na platformie B2B również te punkty, które zdobyłeś w serwisie I4 Poker - Boss Media.

pasek
rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007-2014 rake-back.pl

polski