rake-back.pl
reklama
reklama
karty

Rakeback: 20-60%

POKERIUM

Pokerium.com należy do jednego z ciekawszych ciekawszych sieci Entraction. Nie tylko ze względu na znakomitą ofertę rakeback (aż do 60%), ale również z kilku innych powodów: znakomitych bonusów od depozytu, bardzo ciekawych codziennych turniejów dostępnych tylko dla graczy Pokerium. Strona Pokerium dostępna jest w języku polskim.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi od 20% do 60%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 20%-60%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

By zakwalifikować się do rakeback należy zdobyć w ciągu miesiąca co najmniej 500 VIP (otrzymamy wtedy 25€).

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez 24H Poker, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Do wyboru mamy dwie wersje oprogramowania. Możemy zagrać w przeglądarce lub w wersji ściąganej na dysk. Obie oparte są na języku Java. Soft ten należy do najmniej skomplikowanych na pokerowym rynku. Opcje ograniczają się do tych najważniejszych, część zaś przenosi nas na stronę gdzie np. sprawdzamy historię rozdań. Można grać na kilku zminimalizowanych stolikach, wyszukiwać graczy (można bezpośrednio przenieść się na stolik na którym wyszukiwana osoba gra). Nie ma tu jednak opcji, które wyróżniały by to oprogramowanie. Lobby jest dość przejrzyste, a wyszukiwanie gier bardzo proste. Grafika jest właściwie uproszczone i nieco "kanciasta", przyciski, stół i lobby wyglądają bardzo przeciętnie. Soft działa bardzo dobrze, a Entraction nie zapomina o aktualizacjach.

Stoliki:

Wybór odmian pokera jest imponujący: Holdem, Omaha i Omaha Hi/Lo, Stud, 5 card stud, Telesina i Americana. Stawki od 0.02€/0.04€ do 100€/200€ na stołach No Limit. Na stołach Fixed Limit od 0.10€/0.20€ do 300€/600€. Od 0.10€/0.20€ do 5€/10€ na stołach Pot Limit.

pasek

Turnieje:

Wybór turniejów gwarantowanych jest dość dobry, ale są to głównie turnieje z małymi pulami. Raz w miesiącu rozgrywany jest turniej o 100 000€. Dużym plusem jest możliwość sprawdzenia się w każdej odmianie pokera w MTT. Rozgrywanych jest również kilka turniejów za punkty, można się nimi wkupić również do większości turniejów. Rozgrywane są satelity do największych imprez naziemnych. Wybór sit&go jest dość duży.

Pozostałe promocje:

Bonus 250% aż do 5000€ - kod bonus5000. Na każde 1€ przypada 10 punktów VIP, bonus wypłacany jest po 30 dniach.

Codzienny freeroll o 500€ - odbywa się codziennie o godzinie 19.

Inne freerolle - codziennie rozgrywane jest kilka satelit, w których wygrać można wejściówki do turnieju z pulą 5000€ (sieciowy).

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://pokerium.com/Signup.aspx?Code=300PROMO

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 7/10

Wybór stołów/turniejów: 8/10

Rakeback: 8,5/10

Promocje: 6/10

Obsługa strony:

pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Entraction

Sieć: Entraction

Kontakt: support@pokerium.com + live czat

Minimalna wpłata: 20€

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski