rake-back.pl
Banner 728x90
reklama
karty

Rakeback: 30%

POKER HEAVEN

Pokerheavn.com to ciekawy room operujący w sieci Bossmedia. Oferuje bardzo wiele swoim graczom, począwszy od rzeczy "około pokerowych" jak telewizja pokerowa, poprzez naprawdę dobre turnieje gwarantowane (miesięczna pula nagród to około 3 miliony euro), turnieje darmowe dla VIP-ów, aż do bardzo dobrego oprogramowania. W tym poker roomie warto być VIP-em bo pula turniejów dla graczy tej grupy wynosi kilka tysięcy euro. Vipowie mają dodatkowe przywileje jak nieograniczony support, dodatkowe bonusy i możliwość robienie zakupów za wygenerowane punkty.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza.

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Wypłata rakeback następuje gdy gracz zgromadzi 100€.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w "STREFA GRACZA", zapytać supportu lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez Poker Heaven, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Soft jest często aktualizowany. W poszczególnych opcjach możemy zmienić nasze dane adresowe, ustawienia gry, wyszukać graczy, zwrócić się z pomocą do supportu, lub też przejść do kasjera (prawy dolny róg). Lobby wykonane jest poprawnie, turnieje i stoliki wyszukuje się dość szybko, Bardzo dobrze graficznie wykonany jest stolik. Na stole widzimy naszą aktualną pozycję w turnieju, wysokość blindów itd. Pozostałe opcje widoczne w drugim rogu pokazują m.in. wysokość nagród, opcje stołu itd. Oprogramowanie przygotowane jest w języku polskim.

Stoliki:

Tutaj również każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Wśród odmian pokera, które można spotkać na stołach jest Holdem, Omaha, Stud, 5 Card Draw. Najniższe wejścia na stołach to 0.05/0.10€, aż do 1500/3000€ no limit, limit rozpoczyna się od 0.10/0.20€ aż do 1000/2000€, zaś pot limit 0.05/0.10€ do 10/20€. Na stołach w Celeb można grać w euro, dolarach lub funtach.

pasek

Turnieje:

W Poker Heaven możecie znaleźć całą gamę turniejów sit$go (buy-in od 3 wzwyż, tylko Holdem), freerollów (dla wszystkich, ale także dla zaufanych graczy, którzy mogą spróbować swych sił turniejów turniejach dla graczy VIP). Jest także sporo ciekawych turniejów gwarantowanych, np. co tygodniowy turniej o 100 000€, codzienne o 3000€, 4000€, 7500€ oraz 25000€.

Pozostałe promocje:

Bonus 100% do 500€ - za każde 25€ wygenerowanego rake uwalniane jest 5€ bonusa (gracze nie gromadzący rakeback), lub za każde 75€ wygenerowanego rake uwalniane jest 10€ (gracze gromadzący rakeback).

Program VIP - najniższy Brązowy poziom VIP dostaje się generując 100€ rake w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Kolejne poziomy (Srebrny, Złoty, Platynowy) wymagają większego rake, ale też niosą za sobą o wiele lepsze korzyści jak np. wstęp do darmowych turniejów dla VIP-ów, dodatkowe bonusy, oraz nagrody rzeczowe.

Strefa Gracza:

Strefa Gracza to coś w rodzaju konta gracza, gdzie w bardzo przystępny sposób podane są istotne dla nas informacje. Logujemy się tam za pomocą nicka, pinu oraz daty urodzenia. Oto co oferuje Strefa Gracza:

-Dostęp do danych odnośnie rake, nie tylko za poprzedni miesiąc, ale wybrane okresy czasu.

-Sprawdzenie statusu VIP oraz informacje jak dostać się na kolejny poziom.

-Informacje odnośnie promocji dla gracza.

-Kalkulator pokerowego prawdopodobieństwa.

-Historia rozdań.

-Lista przyjaciół i zarządzanie nią.

-Dodatkowe atrakcje dla Platynowych VIP-ów.

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://travis.bosscasinos.com/re.asp?name=POK&camp=REF15170_0&go=http%3a%2f%2fwww.pokerheaven.com

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 8,5/10

Wybór stołów/turniejów: 9/10

Rakeback: 7/10

Promocje: 10/10

Obsługa strony:

pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: BossMedia

Sieć: BossMedia

Kontakt: pokerheaven@pokerresponse.com + live czat

Minimalna wpłata: 20€

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2014 rake-back.pl

polski