rake-back.pl
Banner 728x90
reklama
karty

Rakeback: 30%

PKR

PKR.com to pokój pokerowy, który zrobił właściwie krok milowy jeżeli chodzi o oprogramowanie, które jest w pełni trójwymiarowe. To w oczywisty sposób uatrakcyjnia grę oraz czyni ją bardziej realistyczną. Dobra oferta rakeback z możliwością łączenia jej z bonusami, ciekawe promocje to również dodatkowe atuty tego roomu. To obowiązkowe miejsce do odwiedzenia jeżeli chcecie zakosztować innowacji w pokerze online.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza.

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, nie przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez PKR, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Oprogramowanie jest świetne i warto je pokrótce scharakteryzować. Naszą grę zaczynamy od stworzenia postaci. Wybieramy kolor skóry, włosów, wygląd twarzy. Następnie decydujemy jak jest ubrana oraz wybieramy dodatki. Jesteśmy więc gotowi do gry, wybieramy stolik i przenosimy się do pokera 3d. Widok na stół oraz ujęcie naszych kart przypomina nam pokerowe relacje z imprez, zresztą nie tylko te elementy są podobne. Kamera podąża za tym co dzieje się na stole, widzimy ujęcia skierowane na graczy itd. Sami możemy zresztą sterować kamerą, jak i wykonywać pewne ruchy, wśród których bardzo ciekawe są tricki wykonywane żetonami. Myślę, że dla każdego pokerzysty jest to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia. Trzeba jednak pamiętać, że oprogramowanie zajmuje rekordową ilość miejsca na dysku, ma też całkiem spore wymagania.

Stoliki:

Wybór odmian pokera jest niewielki, mamy tu Holdema, Omahe, Omahe H/L. Poziom na stołach nie jest zbyt wysoki, szczególnie na niższych stawkach. Stawki na stołach NL 0.01/0.02$ do 5/10$, FL 0.01/0.02$ do 100/200$.

pasek

Turnieje:

Mimo nacisku stawianego na grafikę, nie zapomniano o ofercie turniejowe. Turniejów gwarantowanych jest dość dużo, pule wynoszą od kilkuset do kilku tysięcy dolarów. Są też satelity do turniejów naziemnych, a także turnieje darmowe. Co ciekawe, PKR oferuje turnieje w wersji "play money" co jest dość rzadko spotykane. Można więc połączyć tu delektowanie się grafiką z ćwiczeniem gry turniejowej. Turnieje rozgrywane są zarówno w Holdema jak i Omahe.

Pozostałe promocje:

Bonus 100% do 2000€ - za każde 250 punktów uwalniane jest 1$ bonusa. Jeżeli korzystasz z oferty rakeback nie możesz wyrabiać bonusa.

Dla początkujących graczy jest spora ilość dobrych darmowych turniejów (freeroll)

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://www.pkr.com/?CampaignId=3435

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 9/10

Wybór stołów/turniejów: 6/10

Rakeback: 7/10

Promocje: 7/10

Obsługa strony:

eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Niezależne

Sieć: Niezależne

Kontakt: z www + live czat

Minimalna wpłata: 20$

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2014 rake-back.pl

polski