rake-back.pl
reklama
reklama
karty

Rakeback: 30%

PARBET POKER

Parbet Poker jest to pokój pokera z sieci Cryptologic, który oferuje rakeback 30% dla wszystkich swoich nowych graczy otwierających konto z naszego serwisu. Gracze mają możliwość udziału w innych promocjach organizowanych przez ten pokój pokera takich jak: darmowe turnieje, bonusy, specjalne turnieje, itp.

Promocja rakeback skierowana jest tylko do nowych użytkowników otwierających konto w Parbet Poker po przez nasz serwis rake-back.pl. Dodatkowo każdy gracz może korzystać ze wszystkich promocji oferowanych przez ten pokój pokera między innymi darmowych turniejów, specjalne turnieje, itp. Wszyscy gracze mogą korzystać z bonusu od pierwszego depozytu.

Ważna informacja: Oferta jest dostępna dla wszystkich nowych graczy w Parbet Poker. Rakeback zostanie zapłacony automatycznie co miesiąc 1 dnia każdego miesiąca do twojego rachunku. Polecamy do skorzystania z naszego kalkulatora rakeback. Dzięki któremu będziesz mógł w przybliżeniu wyliczyć ile rakeback będziesz dostawał.

pasek

Jak się zarejestrować?

krok1

Otwórz konto gracza klikając w poniższy link:

http://www.parbet.com/index.php?tracking_code=209278

krok2

Ściągnij oprogramowanie klienta pokera zaloguj się i wejdź w cashier wybierz dogodną dla ciebie formę złożenia depozytu.

krok3

Rakeback będzie zapłacony bezpośrednio przez Parbet Poker do twojego rachunku gracza na początku każdego miesiąca

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2006 rake-back.pl, created by mysrob.glt.pl

english polski