rake-back.pl
Banner 728x90
reklama
karty

Rakeback: do 30%

PARADISE POKER

ParadisePoker należy do sieci Bossmedia. Paradise Poker jest częścią firmy Sportingbet, większość graczy przechodzi z zakładów sportowych, dlatego niektórzy gracze prezentują dość niski poziom. Oferta pokerowa jest dość ciekawa, bo mamy tu oprócz powitanego bonusa, program lojalnościowy, klub gracza Paradise oraz ligę dla studentów.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi do 30%.

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości do 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Wypłata rakeback następuje gdy gracz zgromadzi 100€.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez ParadisePoker, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Paradise stawia na najwyższą jakość, a taką reprezentuje oprogramowanie Bossmedia. Jest ono bardzo proste w obsłudze, nie sprawa żadnych problemów podczas użytkowania - działa szybko, jest też często aktualizowane. Umożliwia nam grę na stolikach oraz w turniejach i oba rodzaje gry są oczywiście jeszcze dokładniej podzielone - znalezienie turnieju czy stołu nie stanowi problemu. Ciekawym dodatkiem jest gra w kilku walutach i flagi, które widzimy obok nazwy stołu. Oczywiście nie są to ograniczenia co do pochodzenia gracza, ale możliwość rozmowy na czacie i gry z osobami z konkretnego państwa. Grafika lobby, stołu oraz animacje i dźwięk stoją również na wysokim poziomie.

Stoliki:

Tutaj również każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Wśród odmian pokera, które można spotkać na stołach jest Holdem, Omaha, Stud, 5 Card Draw. Najniższe wejścia na stołach to 0.05/0.10€, aż do 1500/3000€ no limit, limit rozpoczyna się od 0.10/0.20€ aż do 1000/2000€, zaś pot limit 0.05/0.10€ do 10/20€. Na stołach w Celeb można grać w euro, dolarach lub funtach.

pasek

Turnieje:

Liga pokerowa to miesięczne rozrywki turniejowe czyli codzienne turnieje dla graczy początkujących - Pokerliga oraz dla tych, którzy już zebrali trochę doświadczenia - Profiliga. Łączna pula nagród 100,000€.

WPT SLOVAKIA 2009 za jedyne 2€ możesz dostać się na wspaniały turniej z serii World Poker Tour na Słowacji, który odbędzie się na początku września.

Turnieje gwarantowane - każdego miesiąca w turniejach wielostolikowych na Paradise Poker gwarantujemy pule nagród w kwocie łącznej ponad 3,000,000€!

Liga studencka to wyjątkowa oferta dla wszystkich graczy, którzy są studentami bądź absolwentami uczelni wyższych w Polsce. To przede wszystkim darmowe turnieje trzy razy w tygodniu, w których walczycie nie tylko o pieniądze, ale także punkty rankingowe oraz pozycję swojej uczelni.

Chcesz się dowiedzieć więcej o turniejach pokerowych w ParadisePoker Sprawdź wszystkie aktualne turnieje i kliknij tutaj)

Pozostałe promocje:

Klub Gracza Paradise to jedyna w swoim rodzaju promocja dzięki której możesz zyskać aż do 1800€ miesięcznie! Jedyne co musisz robić to grać w Paradise Poker, w zamian dostaniesz bonusy gotówkowe, możliwość udziału w turniejach tylko dla naszych lojalnych graczy oraz zamienić uzbierane punkty na super gadżety w nowym sklepie Paradise!

Badbeatjackpot od 15 grudnia w Paradise Poker oferujemy Bad Beat Jackpot - jeśli przegrasz bardzo pechowo - nie pożałujesz! Graj na specjalnych stołach z Jackpotem.

Jackopt Jeśli lubisz grać turnieje Sit&Go i czujesz się w nich dobry - ta promocja jest dla Ciebie! Za wygraną w sześciu kolejnych turniejach dajemy Jackpot w wysokości 10,000€ Sprawdź więcej promocji w ParadisePoker

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_8353b_1493

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 8,5/10

Wybór stołów/turniejów: 9/10

Rakeback: 7/10

Promocje: 8/10

Obsługa strony:

pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: BossMedia

Sieć: BossMedia

Kontakt: poland@sportingbet + live czat

Minimalna wpłata: 20$

Formy płatności:

polpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2014 rake-back.pl

polski