rake-back.pl
reklama
karty

Rakeback: 30%

IRON DUKE

IronDuke.com Duke to poker należący do sieci Merge. Jest to jedna z ciekawszych sieci, w której ciągle wzrasta ilość graczy. Room ten ma bardzo dobrą ofertę, która powinna zaspokoić wymagania zarówno graczy z niższych jak i wyższych stawek, a także graczy turniejowych. To nie jedyne argumenty by tu zagrać. Gracze znajdą tu niezły rakeback, dobre bonusy, sporo darmowych turniejów z naprawdę ładnymi pulami i inne, ciekawe promocje. To wszystko na oprogramowaniu znakomitej jakości.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez Iron Duke, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

To bardzo dobre i profesjonalne przygotowane oprogramowanie. Listę gier i turniejów widzimy w ładnym lobby, na białym tle, przez co wszystko jest tu bardzo wyraźnie widoczne. W lobby są wszystkie najpotrzebniejsze informacje, jak stan konta, godzina, statystyki stołów itd. Dość duży wybór opcji daje możliwość dostosowania gry do własnych wymagań, możemy zmieniać wygląd i rozmiar okien lobby i stołów, ustawiać opcje odnośnie gry, avatara, grafiki itp. Możemy też kosztem gorszej grafiki ustawić lepsze i szybsze działanie pokera, choć nie zauważyłem żadnych problemów z prędkością czy grafiką na wcale nie nowym komputerze. Ciekawym dodatkiem są np. gwiazdki przy graczach, którzy wygrali turnieje czy śmieszne animowanie ikonki uśmieszków, rybek, które widzimy nad avatarami. W tym miejscu należy powiedzieć, że grafika wykonana jest bardzo dobrze.

Stoliki:

Room ten wyróżnia bardzo dobry wybór odmian pokera. Mamy tu: Holdema, Omahe, Omahe H/L, 7 card stud, 7 card stud H/L, 5 card Draw, Razz, Triple Draw, Badugi. Stawki są następujące: NL od 0.02/0.04 do 50/100$, FL od 0.10/0.20$ do 50/100$, zaś PL od 0.05/0.10$ do 5/10$

pasek

Turnieje:

Każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Rozgrywanych jest sporo turniejów gwarantowanych, satelity do nich, ale także bardzo interesujące freerolle. Dla fanów sit&go również znajdzie się tu miejsce i dobry wybór turniejów. Turnieje rozgrywane są w kilku odmianach pokera, wśród, których zdecydowanie wyróżnia się Horse czyli połączenie kilku odmian.

Pozostałe promocje:

Bonus 100% do 300$ - za każde zdobyte 150 Comp Points uwalniany jest 1$ bonusa, zaś bonus wypłacany jest na konto ratami po 10$.

Sumer Champ Series - seria turniejów z pulami gwarantowanymi, rozgrywane codziennie, w kilku odmianach pokera. Każdy z turniejów ma swoją rangę, która decyduje ile punktów zbiorą najlepsi gracze. Top250 klasyfikacji zagra w darmowym turnieju o 15 000$

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://record.ironduke.com/_1725c1911f1d85fb76b59c22fb3ed142/

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 8/10

Wybór stołów/turniejów: 8/10

Rakeback: 8/10

Promocje: 7/10

Obsługa strony:

eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Merge Gaming Network

Sieć: Merge Gaming Network

Kontakt: support@ironduke.com

Minimalna wpłata: 20$

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski