rake-back.pl
reklama
karty

Rakeback: 20-60%

I4 POKER

i4Poker.com gwarantuje nam rozrywkę na najwyższym poziomie. Już na początek za sam depozyt 50 euro, otrzymujemy koszulkę oraz karty do gry. To dopiero początek atrakcji. Można też skorzystać z możliwości gry w przeglądarce. Oprogramowanie Entraction to raczej prostota graficzna, działa jednak bardzo dobrze. Na tej platformie znajdziecie dużo odmian pokera, ciekawe turnieje za punkty VIP. Każdy z graczy może wymienić swoje punkty VIP na gadżety w sklepiku oraz zagrać specjalne turnieje.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi od 20% do 60%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 20%-60%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

By zakwalifikować się do rakeback należy zdobyć w ciągu miesiąca co najmniej 500 VIP (otrzymamy wtedy 25€).

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez I4 Poker, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Do wyboru mamy dwie wersje oprogramowania. Możemy zagrać w przeglądarce lub w wersji ściąganej na dysk. Obie oparte są na języku Java. Soft ten należy do najmniej skomplikowanych na pokerowym rynku. Opcje ograniczają się do tych najważniejszych, część zaś przenosi nas na stronę gdzie np. sprawdzamy historię rozdań. Można grać na kilku zminimalizowanych stolikach, wyszukiwać graczy (można bezpośrednio przenieść się na stolik na którym wyszukiwana osoba gra). Nie ma tu jednak opcji, które wyróżniały by to oprogramowanie. Lobby jest dość przejrzyste, a wyszukiwanie gier bardzo proste. Grafika jest właściwie uproszczone i nieco "kanciasta", przyciski, stół i lobby wyglądają bardzo przeciętnie. Soft działa bardzo dobrze, a Entraction nie zapomina o aktualizacjach.

Stoliki:

Wybór odmian pokera jest imponujący: Holdem, Omaha i Omaha Hi/Lo, Stud, 5 card stud, Telesina i Americana. Stawki od 0.02€/0.04€ do 100€/200€ na stołach No Limit. Na stołach Fixed Limit od 0.10€/0.20€ do 300€/600€. Od 0.10€/0.20€ do 5€/10€ na stołach Pot Limit.

pasek

Turnieje:

Wybór turniejów gwarantowanych jest dość dobry, ale są to głównie turnieje z małymi pulami. Raz w miesiącu rozgrywany jest turniej o 100 000. Dużym plusem jest możliwość sprawdzenia się w każdej odmianie pokera w MTT. Rozgrywanych jest również kilka turniejów za punkty, można się nimi wkupić również do większości turniejów. Rozgrywane są satelity do największych imprez naziemnych. Wybór sit&go jest dość duży.

Pozostałe promocje:

Bonus 100% do 1000€ - za każde 100 punktów VIP uwalniane jest 10€. Cały bonus uwolni się po zgromadzeniu 4000 punktów. Bonus jest ważny 30 dni od depozytu.

Freeroll z pulą gwarantowaną 3000€ - w ostatni dzień każdego miesiąca o 20. Wpisowe to 300 punktów VIP.

Freeroll Moneybookers – dla osób, które złoża depozyt minimalny 10€, pula zależna od ilości zarejestrowanych osób.

Sklep VIP – możliwość dokonywania zakupów za punkty VIP. W sklepie m.in. elektronika, sprzęt sportowy, akcesoria pokerowe, ubrania, itd.

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://www.i4poker.com/?afcode=ELKFDHrWppyX

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 7/10

Wybór stołów/turniejów: 8/10

Rakeback: 8,5/10

Promocje: 8/10

Obsługa strony:

pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: Entraction

Sieć: Entraction

Kontakt: support@i4poker.com + live czat

Minimalna wpłata: 20€

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski