rake-back.pl
reklama
karty

Rakeback: 30%

EURO SUPER POKER

EuroSuperPoker.com należy do sieci Bossmedia. Oferuje nam dużo ciekawych turniejów z pulami gwarantowanymi, turnieje darmowe (tylko dla graczy ESP), spory wybór turniejów sit&go. Istnieje także możliwość wygrania wejściówki na duże turnieje naziemne, nawet poprzez freerolle. Zapraszamy również do naszej ligi pokera, którą rozgrywamy w EuroSuperPoker. Jeżeli zagracie w tym pokoju na pewno się nie zawiedziecie.

Oferta rakeback

Oferta rakeback skierowana jest tylko dla nowych graczy, którzy otworzą konto z naszego serwisu. Rakeback wynosi 30%. Kwota uzyskana za jego pomocą będzie wypłacana na początku każdego miesiąca na konto gracza

Wysokość rakeback:

Gdy zarejestrujesz się z naszego serwisu otrzymasz rakeback w wysokości 30%!

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z promocji rakeback, przysługuje Ci bonus od pierwszego depozytu.

Wypłata rakeback następuje gdy gracz zgromadzi 100€.

Aktualną wysokość rakeback można sprawdzić w supporcie lub wysłać zapytanie do naszego serwisu. Rakeback w przybliżeniu wylicza kalkulator znajdujący się na naszej stronie.

Wypłata dokonywana jest bezpośrednio przez EuroSuperPoker, a nie jak to ma czasem miejsce na konto pośrednika.

pasek

Oprogramowanie:

Soft jest często aktualizowany. W poszczególnych opcjach możemy zmienić nasze dane adresowe, ustawienia gry, wyszukać graczy, zwrócić się z pomocą do supportu, lub też przejść do kasjera (prawy dolny róg). Lobby wykonane jest poprawnie, turnieje i stoliki wyszukuje się dość szybko, Bardzo dobrze graficznie wykonany jest stolik. Na stole widzimy naszą aktualną pozycję w turnieju, wysokość blindów itd. Pozostałe opcje widoczne w drugim rogu pokazują m.in. wysokość nagród, opcje stołu itd. Oprogramowanie przygotowane jest w języku polskim.

Stoliki:

Tutaj również każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Wśród odmian pokera, które można spotkać na stołach jest Holdem, Omaha, Stud, 5 Card Draw. Najniższe wejścia na stołach to 0.05/0.10€, aż do 1500/3000€ no limit, limit rozpoczyna się od 0.10/0.20€ aż do 1000/2000€, zaś pot limit 0.05/0.10€ do 10/20€. Na stołach w Celeb można grać w euro, dolarach lub funtach.

pasek

Turnieje:

W EuroSuperPoker możecie znaleźć całą gamę turniejów sit$go (buy-in od 3 wzwyż, tylko Holdem), freerollów (dla wszystkich, ale także dla zaufanych graczy, którzy mogą spróbować swych sił turniejów turniejach dla graczy VIP). Jest także sporo ciekawych turniejów gwarantowanych, np. co tygodniowy turniej o 100 000€, codzienne o 3000€, 4000€, 7500€ oraz 25000€.

Pozostałe promocje:

Bonus 200% do 1000€ - za każde 25€ wygenerowanego rake uwalniane jest 5€ bonusa (gracze nie gromadzący rakeback), lub za każde 75€ wygenerowanego rake uwalniane jest 10€ (gracze gromadzący rakeback).

pasek

Co należy zrobić by zacząć grać?

krok1

Ściągnij oprogramowanie z tego linku:

http://travis.bosscasinos.com/re.asp?name=POK&camp=REF5155_0&go=http%3a%2f%2fwww.eurosuperpoker.com%2f

krok2

Następnie musisz otworzyć konto, w tym celu uruchom program i kliknij "New Account"

krok3

Załoguj się, kliknij "Cashier" i złóż depozyt wybraną przez Ciebie metodą

pasek

Ocena:

Oprogramowanie 8,5/10

Wybór stołów/turniejów: 9/10

Rakeback: 7/10

Promocje: 8/10

Obsługa strony:

pol eng

Gra Wirtualna: TAK

Oprogramowanie: BossMedia

Sieć: BossMedia

Kontakt: pomoc@eurosuperpoker.com + live czat

Minimalna wpłata: 20€

Formy płatności:

polpolpolpolpolpolpol

rodzaj gry:

liczba dziennych rozdań:

rakeback:
%

Copyright © 2007 - 2008 rake-back.pl

polski